Kurzy
Všeobecná angličtina
 • Od úrovně začátečník až pokročilý.
  Kurzy zaměřené na porozumění v každodenních situacích, soustředěné na rozšíření běžné slovní zásoby a základní gramatické jevy. Důraz kladen na aktivní přístup studenta a posílení jeho komunikativních schopností. Možno volně kombinovat s konverzací.
  podrobné informace>
Obchodní angličtina
 • Od úrovně začátečník až po středně pokročilý.
  Kurzy zaměřené na praktické každodenní situace v profesním životě, rozšířené o systematicky a jasně podanou gramatiku, užitečné fráze a slovní zásoba, učební materiály k dispozici přímo při výuce.
  podrobné informace>
Konverzace
 • Od úrovně mírně pokročilý až po pokročilý.
  Rozšíření slovní zásoby, autentické texty, řízená konverzace. Všechny kurzy lze volně kombinovat dle dané potřeby klienta (zastavit se u gramatického jevu, přidat konverzaci, podle toho, co vám právě chybí).
Gramatika
 • Pro začátečníky až mírně pokročilé.
  Kurz gramatiky je určen všem, kteří si chtějí ujasnit základy gramatických jevů jasně a systematicky tak, aby se v angličtině pohybovali sebejistě. Na základě potřeb studenta můžeme připravit komplexní kurz procházející všechny problematické jevy.
  podrobné informace>
Doučování
 • Pro začátečníky až po středně pokročilé.
  Kurz šitý na míru vašim potřebám. Potřebujete se věnovat angličtině intenzivně, ale jen krátce například před zkouškami, nebo odjezdem do zahraničí? Kurzy pro motivované studenty, důraz je kladen na rozšíření slovní zásoby a zažití gramatiky.
  podrobné informace>
First Cambridge Certificate
 • First Cambridge Certificate Tento kurz je určen středně pokročilým studentům, kteří se chtějí připravit k jedné z nejrozšířenějších mezinárodních zkoušek FCE. Zaměřuje se na důkladné procvičení všech jazykových kompetencí a prohlubuje komunikační schopnosti studenta ve 12ti základních okruzích - Ways of living, Work, Cultural heritage, Personal Challenges, Invention, Sound and vision, The arts apod. Důraz je kladen na zvládnutí složitých gramatických jevů a v případě nutnosti je kombinován s kurzem gramatiky. Psaní esejí je procvičováno pomocí řízených domácích úkolů, které jsou zasílány elektronickou poštou.


©2005 Angličtina on-line, všechna práva vyhrazena             
registrace
Zaregistrujte se pro zkušební hodinu zdarma...
registrace>


download
Program pro on-line výuku ke stažení>


novinky


Hledání řešení